Sevgili Silk and Cashmere Dostlarımız

Silk and Cashmere ailesi olarak üretmeye ve her zaman daha iyi bir dünya için, tasarlamaya başladığımız günden beri önceliğimiz daima müşterilerimizin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamak oldu.

Dünyayı değiştiren Covid-19 salgını sebebi ile içinde bulunduğumuz bu günlerde vakit, insana kıymet verme değerinin ön planda olduğu, birlik ve beraberlik içerisinde ilerleyebilme zamanıdır. Sizler ve çalışanlarımız için gerekli tüm hijyen ve sağlık tedbirleri çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyor ve güvenli bir çalışma ortamı içerisinde Online faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

Silk and Cashmere online mağazamızdan yaptığınız alışverişlerde ilk önceliğimiz sağlık ve güvenlik olduğu için bu doğrultuda aldığımız yenilikleri sizlerle paylaşmak istedik.

Çeşitli Koleksiyonlar

Değişime açık ve yeniliğe doğru evirilen bir marka olarak ekiplerimizi güçlendirdik, teknolojik yatırımlar yapmaya devam ettik ve koleksiyonumuzu sizlerden gelen isteklerle çeşitlendirdik.

Güçlü Altyapı

Türkiye’nin en yüksek standartlı e-ticaret kanalına sahip Online mağazamız, amiral mağazalarımız, dokunmatik ekranlarınız ve evlere/bahçelere videolu WhatsApp servislerimiz sayesinde bu yeni dönemde size her zamankinden daha yakın olacağımıza söz veriyoruz!

Güvenli Teslimat

Siparişlerinizi tüm hijyen önlemlerini almış ekiplerimiz her bir ürünü özel keselere koyarak korunaklı kutularına dikkatle yerleştirmektedir.

Profesyonel Paketleme

Siparişinizin kutusunu ilk sizin açmanızı sağlayacak size özel güvenlik etiketini takmakta ve kilitli şeffaf ambalaja koyarak kargo sürecini başlatmaktadır.

Kampanyalar

Belirli aralıklarla sürpriz indirim ve kampanyalarımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ve mutlu etmek için daima yanınızda olacağız.

Online İade/Değişim İşlemleri

Online mağazamızdan yaptığınız alışverişleriniz için iade/değişim süresi 14 gün olarak düzenlendi.

Kargolarınızı size nasıl ulaştırıyoruz?
Oynat
Kargolarınız size nasıl geliyor?
Oynat