Erişilebilirlik Bildirimi – Silk and Cashmere

11.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır

Bu koleksiyonlara göz atın.

Yeni Sezon ürünlerinde %20’ye varan indirim

Erişilebilirlik Beyanı

Erişilebilirlik Uygulaması, siteleri engelliler de dahil olmak üzere herkes için erişilebilir hale getirmeyi taahhüt eder. Artan erişilebilirlik standartlarına ve yönergelere uymak ve tarama deneyimini herkes için daha iyi hale getirmek için uygulamamız aracılığıyla sağladığımız hizmeti sürekli olarak iyileştiriyoruz.

Uygunluk durumu

Uygulama, engelli kişilerin erişilebilirliğini iyileştirmek için Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri (WCAG) tarafından tanımlanan gereksinimleri kullanır. Üç uygunluk düzeyi tanımlar: Düzey A, Düzey AA ve Düzey AAA. Erişilebilir Uygulama, en iyi yönergeleri izliyor ve WCAG 2.0 düzeyi AA ile kısmen uyumlu.

Teknik bilgiler

Erişilebilir Uygulama, Shopify ve Wordpress ortamlarında desteklenen bir uygulamadır. Uygulama, aşağıdaki teknolojilere dayanır:

  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • NodeJS
  • MongoDB

Erişilebilir Uygulama özellikleri

Bir sitede Erişilebilir Uygulama yüklendiğinde, web sitesi "tab" tuşu (WCAG 2.1/2.1.1) kullanılarak klavye gezintisi ile ayarlanabilir. Ek olarak, daha iyi web sitesi deneyimi için sağlanan tüm Erişilebilir Uygulama özelliklerinin ve araçlarının listesine bakın:

Yakınlaştır | WCAG 2.1 / 1.4.4

Bu özellik, kullanıcıların daha iyi metin okunabilirliği için metnin boyutunu orijinal metnin üç katına kadar geliştirmesine olanak tanır.

Daha büyük imleç

İmleci daha büyük ve daha belirgin hale getirir. Daha iyi site taraması için boyutu artırır.

Renkleri ters çevir

Web sitesi içeriğinin renklerini ters çevirin. Görme azalması olanlar için yüksek kontrast siteyi daha iyi okumaya büyük ölçüde yardımcı olur.

Kontrast Ayarı | WCAG 2.1 / 1.4.6

Bu özellik, kullanıcıların iki seçenek arasından manuel olarak seçim yapmalarını sağlar: web sitesinin kontrastını artırmak veya kontrastı azaltmak.

Parlaklığı Ayarla | WCAG 2.1 / 1.4.6

Bu özellik, kullanıcıların sitedeki parlaklığı güncellemesini sağlar. İçerik daha parlak veya daha koyu hale getirilebilir.

Gri Tonlamalı | WCAG 2.1 / 1.4.6

Kullanıcılar gri tonlamayı açarak web sitesi içeriğinin yalnızca gri tonlarında görünmesini sağlayabilir. Bu, görme bozukluğu olan kişilere fayda sağlar.

Okuma Satırı

Siteye destekleyici bir okuma satırı ekleyin.

Okunabilir yazı tipleri

Sitede bulunan yazı tiplerini en kolay okunabilen yazı tiplerinden birine dönüştürün: Helvetica.

Alt Metin ve Resimler

Görüntülerin alternatif metnini okuma yeteneği. Şu andan itibaren aracımız, resimler için alt açıklamaların Google'ın Vision AI. Bu resim açıklamalarını kendiniz yazmadıysanız, bu, görme engelli kişilerin sitenize göz atmalarına büyük ölçüde yardımcı olur.

Bağlantıları vurgulayın

Daha belirgin hale getirmek için bağlantıları vurgulayın.

Görüntüleri gizle

Sitedeki resimleri gizleyin. Bu, görme bozukluğu olan kişiler için sitede daha iyi okunabilirlik sağlar.

Sayfayı okuyun

Bir sesin sitenizdeki metni ziyaretçilere yüksek sesle okumasını sağlayan bir özellik.

Notlar ve Geri Bildirim

Hizmetlerimizi her zaman güncellemeye çalışırız ve tüm müşterilerimize ve site ziyaretçilerine fayda sağlamak için mümkün olan en iyi şekilde çalışırız. Ancak, Erişilebilir Uygulama tarafından sağlanan hizmetle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen info@silkandcashmere.com adresine e-posta gönderin.