Basında Biz – Silk and Cashmere

11.00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir

Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır

Bu koleksiyonlara göz atın.

Tüm indirimli ürünlerde 2 ve üzeri ürüne ek %10 indirim

Silk and Cashmere 30 yaşında! 1992’den beri Dünya’nın en sevilen kaşmir markası olma gururunu yaşayan markamız olgunluk çağına erdi…
Dünyanın en eski işçiliklerinden olan örgüler ile olabilecek en doğal ve lüks iplikleri harmanladığımız 2022 Kış koleksiyonumuzla yine siz kaşmir Severlere dünyanın en geniş kaşmir koleksiyonunu sunmanın heyecanı içindeyiz.
Markamızın DNA’sında var olan; doğal malzemeler kullanma güdüsü ile tam 30 yıldır sizlere 100% doğal, insan doğasına dost, yenilenebilir, ekolojik hayata zarar vermeyen, çevreye duyarlı, doğada kendiliğinden doğal olarak yok olan bir koleksiyona sahip olmanın haklı gururu içindeyiz.
Bu sezon da yine aynı “Doğuştan Doğal” mottomuz ile sizlere doğaya hayran ve bir o kadar da doğa ile uyum içinde olmanızı sağlayacak bir seçki sunuyoruz.
İnsanı kendine hayran bırakan; Aurora da denilen Kutup Işıklarının gökyüzünde olduğu kadar, kar üzerinde ve suda yarattığı yansımalar da bu sonbahar için ilham kaynağımız oldu. Yeryüzünün manyetik alanı ile güneşten gelen yüklü parçacıkların yarattığı büyülü ortam, neredeyse tamamen ışıksız ve elektriksiz olan Finlandiya, Sibirya, İsveç, Kanada gibi ülkelerin Kuzey Kutup Dairesi içinde kalan bölgelerinde Eylül ila Mart ayları arasında yüzbinlerce turist çekiyor. Aleyna, Utku ve Quentin gibi serilerimize ilham kaynağı olan bu ışık oyunları Taşlanmış İpekten dikilen Audrey Gömlek üzerinde ise bambaşka bir ışıltı yaratıyor.
İrlanda’nın eşsiz doğası, kaleler inşa ettirecek kadar çetin rüzgarları ve özgün şehir mimarisinden esinlenen kaşmir koleksiyonumuz; en sert kışta bile size doğada doğa ile uyumlu bir şekilde var olmanın hazzını yaşatacak.
İrlanda'nın Aran Adalarındaki balıkçı köylerinde 100 yılı aşkın süredir eşlerini çetin okyanus soğuğundan korumak isteyen kadınların, şans ve güven getirdiğine inanarak ördükleri Balıkçı Yaka Saç örgü kazaklardan esinlenmemek mümkün değildi… Şehir hayatına adapte ederek kullandığımız bu ilham ile Amelia & Amerigo koleksiyonu ve çeşitli örgü oyunlarının hareketlendirdiği kış koleksiyonumuzla kendinizi yemyeşil doğası ve sarp kayalıkları ile masalsı bir balıkçı kasabasında hissetmenizi sağlayacak.
İrlanda’nın taş binaları ve sokakları kadar renkli liman evleri ile de dikkat çeken Dublin şehrinden etkilenen kaşmir ürünlerimizle; kaşmir triko işçiliğinin eşsiz, zamansız, zarif bir o kadar da modern parçalarına Silk and Cashmere kalitesi ile sahip olacaksınız.