İçeriğe atla
İstanbul içi siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

Değerlerimiz

KALİTE

En iyi kaliteye olan bağlılığımız sınır tanımıyor; size en saf ve nitelikli kaşmiri ulaştırabilmek için dünyanın en uzak noktalarından birine seyahat ediyoruz. Kaşmirimizi bu eşsiz doğal güzelliğin anavatanı olan İç Moğolistan’dan tedarik ediyor, bu lüks ve konforlu malzemeyi benzersiz kalitede giysilere dönüştürüyoruz.


UZMANLIK VE İNOVASYON

Başarımızın sırrı yenilikçi marka ruhumuzda yatıyor; inovasyonun peşinde sürekli kalitemizi artırmayı ve yeni ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. En soğuk havalara uygun olan kalın kaşmirlerden yaz aylarında serin tutan incecik dokulara, her daim yeni olanın izini sürmeye ve kaşmir ve ipek karışımı termallerimiz gibi öncü ürünlere imza atmaya devam ediyoruz.


DEĞER

İpek ve kaşmirin yarattığı o benzersiz hissi paylaşmaya tutkuyla bağlıyız, bu nedenle eşsiz kalitedeki sağlıklı ürünlerimizi ulaşılabilir kılmak en büyük hedeflerimiz arasında.

Sınırlı sayıda yüksek kaliteli ürünler sunuyor, uzun soluklu moda akımını destekliyor ve  yılın çok özel günleri dışında indirim uygulamıyoruz.


ÇEŞİTLİLİK

İpek, kaşmir ve doğal dokulardan oluşan zengin ve rakipsiz bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Gardırobunuzdaki her şeyle uyum sağlayabilecek klasik bir hırkadan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz lüks parçalara, Silk and Cashmere koleksiyonlarında ömür boyu size eşlik etmesini dilediğimiz modası geçmeyen parçalar sunuyoruz.