11.11 Bekar Keçi İndirimi – Silk and Cashmere

11.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

Mobil uygulamaya özel %15 indirim: APP15

Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır

Bu koleksiyonlara göz atın.

Mid-Season Sale ile %20'ye varan indirim

Dünya çapında her yıl büyük ilgi gören indirim kampanyalarından biri, 11.11 indirimi. Alışveriş tutkunlarının heyecanla beklediği bu özel gün, cazip indirimler ve eşsiz fırsatları bir araya getiriyor. İhtiyaç duydukları veya beğendikleri ürünleri avantajlı koşullarla almak isteyen kişiler, uygun fiyatlarla diledikleri ürüne sahip olma şansı yakalıyor. Silk and Cashmere tarafından da düzenlenen ve adına 11.11 Bekar Keçi İndirimi denilen kampanya ile siz de istediğiniz ürünlere özel fırsatlarla sahip olabilir, nitelikli ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

11.11 İndirimi Nedir?

11.11 indirimi fikri, bir grup Çinli öğrencinin 11 Kasım’ı “yalnız olan ve bundan mutluluk duyanların günü” olarak ilan etmesinden doğuyor. 2009 yılında ünlü e-ticaret şirketi Alibaba, bu tarihte geniş katılımlı bir alışveriş festivali düzenliyor ve o günden beri 11 Kasım, tüm dünyada her yıl büyük indirimlerin gerçekleştiği geleneksel bir alışveriş festivaline dönüşüyor.

11.11 İndirimi Neden Yapılır?

11.11 indirimi, büyük markalar ve şirketler tarafından insanların ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyatlarla alması için düzenleniyor. Pek çok kişi, yıl boyunca bu özel indirim gününü bekleyerek sahip olmak istediği ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabiliyor.

11.11 İndirimleri Ne Zaman?

11.11 indirimleri markalara ve firmalara göre değişiklik gösterse de genellikle 10 Kasım’ı 11 Kasım’a bağlayan gece yarısı 00:00’da başlayıp ertesi gün gece yarısına kadar sürüyor. Bazı durumlarda ise markalar bu süreyi 1 veya 2 gün uzatarak kullanıcılarına ekstra avantajlar sunuyor.

11.11 İndirimi Nasıl Ortaya Çıktı?

11.11 indirimi Çinli bir grup öğrenci ve alışveriş devlerinin girişimi ile belirlenmiş bir gün olup o güne özel fırsatlar ve kampanyalarla alışveriş meraklılarına cazip avantajlar sunuyor.

11.11 İndirimi İsmi Nereden Geldi?

11.11 ismi, yılın 11’inci ayının ve 11’inci gününün yalnızlığı çağrıştırdığının farkına varılmasıyla ortaya çıktı. Daha sonra bu gün popüler hale gelerek bir alışveriş festivaline dönüştürüldü.

11.11 İndirim Oranları Ne Kadar Oluyor?

11.11 festivali kapsamında indirim oranları her yıl değişiklik gösteriyor. Silk and Cashmere, tüm ürünlerde geçerli Bekar Keçi Kampanyası ile %11’den başlayan ve %22’ye varan indirimler ve çeşitli fırsatları sizlerle buluşturuyor. Bunun yanı sıra bu döneme özel başka cazip avantajlar da kullanıcıları bekliyor.

11.11 İndirimi Ne Zaman Bitecek?

11.11 indirimi genellikle bir gün boyunca devam etse de pek çok marka bu cazip alışveriş festivalini en az 1 gün daha uzatarak 2 güne tamamlıyor.

11.11 İndirimi Günü Stoklar Hızlı Tükenir mi?

11.11 indirimi kapsamında ürün stokları hızla tükeniyor. Bu dönemi bekleyen pek çok alışveriş meraklısı istedikleri ürünü özel fırsatlarla satın alıyor. Bu da birçok ürünün hızlı bir şekilde tükenmesine neden oluyor. Bu nedenle kullanıcıların indirim dönemi öncesinde beğendikleri ürünleri belirlemeleri ve çabuk davranmaları önem taşıyor.

11.11 İndirimi Hangi Mağazalar için Geçerli, Online'da Olacak mı?

11.11 indirimi hem mağazalar hem online alışveriş siteleri hem de mobil uygulamalarda geçerli oluyor. Bu durum her yıl belirlenen koşullara göre değişiklik gösteriyor. İndirim dönemi öncesinde duyuru yapan Silk and Cashmere, indirimlerin hangi platformlarda geçerli olabileceğini kullanıcıları ile paylaşıyor.

11.11 İndiriminde İndirime Giren Ürünler Nelerdir?

11.11 indiriminde genellikle tüm ürünler, belirli koşullar ve değişen indirim oranlarıyla kampanyaya dahil ediliyor. Fırsatlar, her yıl güncellenen festival içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor. İndirim kampanyasını önceden takip edenler, hangi ürünlerin indirime girebildiğini öğrenip buna göre hareket edebiliyor.

11.11 İndirimi için Dikkat Edilecek Noktalar ve Öneriler

11.11 indirimi için kullanıcıların bazı noktalara dikkat etmesi gerekiyor. Öncelikle markalar tarafından belirlenen indirim, fırsat ve kuponlar yalnızca o gün için geçerli oluyor. Bunun yanında indirime girmiş olan ürünlerin stokları hızla tükenebiliyor. Kullanıcıların karar verme ve satın alma konusunda hızlı davranması gerekiyor. Önceden neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve alışveriş listesi hazırlamak işinize yarayabilir. 


Siz de Silk and Cashmere tarafından her yıl düzenlenen 11.11 Bekar Keçi Kampanyası dahilinde satın almak istediğiniz ürünleri önceden belirleyebilir ve cazip koşullarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.