Kenetlenme Bilgilendirmesi – Silk and Cashmere

Saat 11.00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir

Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır

Bu koleksiyonlara göz atın.

Bye Buy May: Tüm indirimlere ek + %30'a varan indirim

Silk and Cashmere ailesi olarak yaşadığımız derin üzüntü ile birlikte depremzedelere ve bölgeye olan desteğimizi büyük bir hassasiyetle sürdürüyoruz. İlk günden itibaren önceliklendirdiğimiz 10 yardım yolunu sizlerle de paylaşmak istedik:

1- Satışlarımızdan elde ettiğimiz gelirin bir kısmını günlük olarak AHBAP, TOG, AKUT ve Galatasaray Derneği gibi kurumlara bağışlamaktayız.

2-  Birleşmiş Markalar Derneğinin Geçici Yaşam Alanı projesine dahil olduk.

3- Koordinasyon merkezlerindeki yükleme-paketlemelerinde çalıştık.

4- Kan bağışında bulunmak için planlama gerçekleştirdik.

5- Üreticilerimizi ihtiyaç ve lojistik koordinatörleriyle buluşturmaktayız.

6- Günlük bağışlarımız dışında dış giyim alışverişlerinde kişiye özel bağış sertifikası ile birlikte, müşterilerimiz adına Toplum Gönüllüleri Vakfı bağış projemizi başlattık.

7- Ekip arkadaşlarımızın bireysel bağışlarını yurt dışında uygulanan “matching” sistemi ile şirket olarak ikiye katlıyor olacağız.

8- Kaybettiğimiz değerli ekip arkadaşımız ve ailesi bizi derinden üzmüştür, yakınlarına verdiğimiz desteği sürdürüyor olacağız.

9- Yöneticilerimizin yurtdışı ilişkilerini kullanarak 2 milyon TL’yi aşan bir maddi destek topladık, bu tutarı yükseltmeye devam ediyoruz.

10- İstanbul’a gelen depremzedelere bireysel kanallardan direk destek sağlıyoruz.

Bu 10 maddeye ek olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığımız desteği sizlerin de katılımı ile büyütmek, daha çok depremzedeye, ailelerine ve afet bölgesi çalışanına ulaşabilmek en büyük arzumuz.

Desteklerin devamlılığını sağlamanın önemine yürekten inanıyor, "Sürdürülebilir Destek" projemiz ile yardım aksiyonlarımızı da tüm yıla yaymak için çalışmaya başladık. Projemizin detaylarını önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Kenetlenerek yaraları hep beraber sarmaya devam…