S.A.F.E COVID-19 SERTİFİKASI – Silk and Cashmere

8-13 Haziran tarihlerinde ₺2000 ve üzeri siparişlerde kargo bedava

Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır

Bu koleksiyonlara göz atın.

Yeni Sezon ve Babalar Günü'ne Özel %20'ye Varan İndirim

"Güvenli Alan Belgesi - S.A.F.E COVID-19" Sertifikasına Sahip Silk and Cashmere ile Alışverişinizde İçiniz Rahat Olsun

Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştiren Silk and Cashmere, mağazalarında aldığı hijyen tedbirleri sayesinde RoyalCert işbirliği ile S.A.F.E Covid-19 Sertifikası sahibi oldu.

RoyalCert Türkiye, Silk and Cashmere mağazalarına, korona virüs salgınına karşı tüm tedbirlerin alındığını gösteren "Güvenli Alan Belgesi - S.A.F.E COVID-19" verdi. Alışverişlerde korona virüse karşı güven belgesine sahip ilk marka özelliğini taşıyan markamız, tüm mağazalarında müşterilerine maksimum hijyen ve korunma alanı sağlıyor.

RoyalCert Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı, "Avrupa'da görülen ikinci dalga ve yeni karantinalar ile işin yüksek derecede ciddileştiğini ve alışverişlerde güven belgesinin önemle ön plana çıktığını bize gösteriyor.Böyle bir dönemde ticari hayatın sağlıklı ve sürdürülebilir hale gelmesi için bu tür önde gelen markaların ülkemize örnek olması çok kıymetli. Silk and Cashmere'in bu bilinçle Güvenli Alan Belgesi almasını kutluyorum. Bu çorbada tuzumuzun olması da bizi sevindiriyor." ifadelerini kullandı. Demirören Haber Ajansı ve Anadolu Haber Ajansı başta olmak üzere birçok haber ajansının da bulunduğu toplantıda uluslararası ve yurt içi haberlerde markanın güvenirliği bir kez daha sağlanmış oldu.

Akasya AVM'deki Silk and Cashmere mağazasında düzenlenen toplantıda markamızın Üst Yöneticisi (CEO) Ferhat Zamanpur, müşterilerimize çok sıcak bir servis yaptığımızı ve müşterilerimizin ürünlere dokunup dokularını hissederek alışveriş yaptıklarından bahsetti. Yeni dünyada perakende için de yepyeni bir sayfa açıldığını dile getirdi.

  • Toplantıda verilen bilgiye göre, işbirliği kapsamında Silk and Cashmere'in Türkiye genelindeki Akasya, Akmerkez, İstinye Park ve Nişantaşı mağazaları denetlendi.

  • Ürünlerin mağazaya girişinden çalışanların maske kullanımına, soyunma kabinleri ve mağazanın dezenfekte edilmesinden mesafe kurallarına kadar korona virüse karşı alınması gereken tüm önlemler incelendi.

  • Yapılan denetimler sonrası Silk and Cashmere mağazaları koronavirüs salgınına karşı tüm tedbirlerin alındığını gösteren 'Güvenli Alan Belgesi - S.A.F.E COVID-19' almaya hak kazandı.

  • Toplantıda, mağazaların aldığı sertifika RoyalCert Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı tarafından Silk and Cashmere CEO'su Zamanpur'a takdim edildi.