Yapay Zeka – Silk and Cashmere

11.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır

Bu koleksiyonlara göz atın.

Yeni Sezon ürünlerinde %20’ye varan indirim

YENİ DÜNYA YENİ GERÇEKLİK

Şekillenen yeni dünyamızda yapay zeka; gün geçtikçe hayatlarımıza dokunmaya, hayatlarımızı etkilemeye, gelişmeye ve geliştirmeye hızla devam etmektedir. Bu hızlı ilerleme sürecinde; temel değeri insana ve doğaya dost olmaktan beslenen ve sürdürülebilirliği kendine vizyon edinmiş markaların başında yer alarak, yeni dünya ve sanal gerçekliğe uyum sağlayarak yapay zekayı kendi iş kollarımızda hayata geçirdik. Küresel ölçekte her geçen gün gelişen yeni dünyaya hitap ederek, moda sektöründe yapay zeka çözüm ve projelerinin hayata geçmesi için kararlı adımlarla giriş yaptık.

Yapay zekanın, ihtiyaç duyulan özgün, ileri yazılım ve donanımların gelişmesi, sunduğu çeşitlilik ve verimlilikle hızla daha da yaygın hale gelmesi için doğuştan doğal ve her anlamda 360 sürdürülebilirliğe sahip olmakla birlikte şimdiyse pazarlamadan mağazacılığa, e-ticaretten tasarıma, grafik tasarımdan satın almaya ve müşteri deneyimine kadar en geniş yelpazede yapay zekayı benimsemekte ve projelerimize dahil etmekteyiz.

Nesnelerin sanal bir gerçeklik ve kimlik kazandığı bu dönemde, yapay zeka moda sektöründe de akıllı tasarımlarda çok etki gösterecek!

Peki hangi “yapay zekayı” nerelerde kullanıyoruz?

Müşterilerimize, dünyanın en değerli iki dokusunu en kusursuz şekilde sunmak, bize büyük avantajlar ve heyecanlar vaat ediyor. 

Biz, kendi iş alanlarımızda, bu “yeni dünya için yeni adımı” benimseyerek hayata geçirdik; özelllikle “dijital pazarlama” alanında, anlık veriler aracılığıyla çok yüksek verim sağlamayı başardık.

Sosyal medya hesaplarımızda kullandığımız içerik metinlerinden başlayarak, mailing  ve SMS metinlerinden videoların metinlerinin okunmasına, koleksiyon tasarımlarında kış ve yaz trend temalarında hızla alabildiğimiz görsel destekten blog yazılarımıza, tasarım departmanımızda patern için örüntü ve desen yaratılışına kadar yeni dünyayı etkisi altına alan yapay zekanın avantajlarını her yönden kullanıyoruz. Böylece hem kreatif yönden gelişiyor ve büyüyoruz hem de zaman tasarrufu sağlıyoruz.

Şubat ayının sevgi iletişimimizi sosyal medyada “Love at First Touch” konseptiyle sunmak için yapay zeka yardımıyla Mid Journey görsellerimizle birlikte ChatGPT captionlarını da kullandık. Böylece sosyal
medyada sevgi ayına özel bir feed sunarak Eros’tan ilham alan yapay zekayla tasarlanmış kaşmir keçilerimizle vitrinlerimizi süsleyen görsel bir şölene imza attık. Bu ay ise “Animal Print” koleksiyonundaki vahşi doğa temalı ürünlerimizi sunarken, vitrinlerimizde yine yapay zeka ile tasarlanmış kaşmire sarılmış göz alıcı bir leopar boy gösteriyor.

Fiziki mağazalarımızın vitrinlerini, modern teknoloji ile güçlendirerek kaşmir keçilerimizi yapay zeka ve görsel tasarımlara dayalı olarak özgün ve şık dekorlarla süsledik. Yapay zeka teknolojisini kullanarak, müşterilerimizin sesli ve yazılı aramalarını son derece hızlı ve doğru şekilde elde etmek için NLP (Natural Language Processing) ve AL teknolojisini kullanmaya devam ediyoruz. Markamız yapay zeka için attığı adımları şimdiyse tedarik, satın alma ve eğitim süreçleri arasında da uygulanabilir kılmak için çalışmalara başlamıştır. Dünyamızda sürdürülebilirliğe büyük ölçüde katkıda bulunacak olan yapay zeka; markamızın kendi stratejisiyle paralel ilerleyerek, bu sanal gerçeklik uygulamalarının giderek daha yaygınlaşması ve yapay zeka içeren sistemlerin kullanılması ile küresel rekabette fark yaratarak kendi bünyemizde gelişmemize ve ilerlememize büyük katkı sağlamıştır. Yapay zeka; çözümleri anında sunması ve geleceğin organizasyonlarının daha işlevsel olacağına inandığımız verimli ve veri tabanlı süreçleri ve stratejileri artan ölçüde bünyemizde kullanılmaya devam edecektir. CEO’muz Ferhat Zamanpur’un da belirttiği gibi; “1992’den beri tutkuyla öğreniyor, aşkla üretiyoruz. Hep yenilenerek ve gelişerek geleceğe yürümeye devam ediyoruz…”